Reklama

Call of Duty 5 w drodze

Firma Activision potwierdziła, że trwają prace nad piątą częścią serii Call of Duty.

Poinformowano, że akcja przeniesie graczy w nowe terytoria, jednak szczegółów na razie nie ujawniono. CoD 5 pojawi się na plaformach PC, PS2, PS3, X360, Wii i DS.

Fani gier akcji z pewnością ucieszą się na wieść, że trwają prace nad Call of Duty 5. Co prawda po sukcesie "czwórki" było więcej niż pewne, że powstaną nowe części, jednak oficjalny komunikat firmy Activision, oprócz samego potwierdzenia, przyniósł także pierwsze, ogólnikowe na razie informacje.

"Przeniesiemy intensywność gry Call of Duty: Modern Warfare w nowy teatr działań wojskowych, by po raz kolejny zaangażować naszą stale powiększającą się grupę odbiorców, która w zeszłym roku niemal się podwoiła dzięki nowym użtkownikom" - powiedział Mike Griffith.

Reklama

Na razie nie wiadomo, jakie studio stoi za piątą odsłoną serii. Można się jednak spodziewać, że skoro Modern Warfare stworzone przez ekipę Infinity Ward sprzedało się w liczbie ponad siedmiu milionów egzemplarzy, to temu samemu zespołowi zostaną powierzone prace nad "piątką".

Nieznana jest na razie data premiery Call of Duty 5, wiadomo z kolei, że gra ukaże się na większej ilości konsol, niż stało się to w przypadku Modern Warfare. Do pecetów, Xboksa 360, PS3 i DS-a dojdą Wii i PS2. Tymczasem nie pozostaje nic innego, niż czekać na większą porcję szczegółów dotyczących tego projektu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje