Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Blood Bowl zalicza obsuwę

Wielbiciele wirtualnego futbolu amerykańskiego na zasadach nieco odbiegających od tych znanych z rzeczywistości będą musieli poczekać trochę dłużej na kolejną produkcję, podejmującą ten temat.

Majacząca na horyzoncie gra Blood Bowl spóźni się bowiem o kilka miesięcy.

Reklama

Pracujące nad kolejną po Chaos League pozycją przedstawiającą brutalną rozgrywkę w uniwersum Warhammera studio Cyanide poinformowało, że premiera została przesunięta z pierwszego na drugi kwartał przyszłego roku. Powody obsuwy nie zostały podane, ale można się domyślić, że autorzy mają na celu maksymalne dopracowanie gry.

Blood Bowl, jak już wyżej wspomniałem, przenosi nas do świata wykreowanego przez firmę Games Workshop. Zasady fair play tu nie istnieją - tworzymy drużynę spośród przedstawicieli jednej z ośmiu ras (krasnoludy, ludzie-jaszczurki czy orkowie) i rozpoczynamy brutalną grę. Co ciekawe, rozgrywkę można prowadzić w dwóch trybach. Zabawa w czasie rzeczywistym wymaga większej zręczności, natomiast gra w trybie turowym pozwala rozwinąć skrzydła taktykom.

Chaos League nie okazało się wielkim hitem, dlatego też Blood Bowl nikt nie wróży świetlanej przyszłości. Zapowiada się nieco dobrej zabawy dla maniaków uniwersum i futbolu amerykańskiego oraz ciekawa odskocznia od standardowych gatunków dla reszty. Szkoda tylko, że nikt nie nosi się z zamiarem wydania tej produkcji w Polsce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje