Reklama

Blizzard ma w zanadrzu tajny projekt

W czeluściach Blizzarda powstają nie trzy, a cztery tytuły. Oprócz powszechnie znanych Wrath of the Lich King, StarCrafta 2 i Diablo III trwają też prace nad nieogłoszonym dotąd projektem MMO.

Rob Pardo przypomniał o tej, potwierdzonej pod koniec 2007 roku, produkcji w jednym z ostatnich wywiadów.

Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy, że Blizzard potwierdził prace nad nowym tajemniczym projektem MMO. Spekulowano wówczas, że będzie to próba przeniesienia uniwersum Diablo na grunt masowej rozgrywki sieciowej, jednak po ujawnieniu trzeciej części serii pomysł ten wydaje się mało realny.

W wywiadzie dla OnlineWelten wiceprezes Blizzarda Rob Pardo przypomniał o produkcji tego tajemniczego MMO. Powstaje on w osobnym studiu developerskim i nie jest w żaden sposób powiązany z Diablo III. Wcześniej ogłoszono także, że nie jest to kolejny dodatek do World of Warcraft.

Reklama

Fani Zamieci wierzą, że ów nieujawniony projekt to StarCraft MMO. Inni z kolei przypuszczają, że to zupełnie nowy produkt, zwłaszcza w obliczu słów Paula Samsa: "Pomysł stworzenia nowej marki jest bardzo intrygujący dla naszej załogi. Czy kiedykolwiek takową wypuścimy? Z całą pewnością mogę stwierdzić, że stanie się to pewnego dnia. Nie jestem w stanie natomiast określić kiedy ten dzień nadejdzie".

Warto przypomnieć, że ostatnią nową marką Blizzarda był wydany w 1998 roku StarCraft.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje