Reklama

Będzie Bioshock 3!

Dużo się dzieje w świecie Bioshocka. Niedawno została ogłoszona wersja na PS3, cześć druga gry pojawi się w przyszłym roku, w planach jest film i, oczywiście, Bioshock 3.

Jak to się stało, że już teraz oficjalnie wiadomo o powstawaniu Bioshock 3? Pytany o datę premiery filmu, szef Take Two - Strauss Zelnick powiedział: "Prawdopodobnie film zostanie wypuszczony razem z Bioshock 3.". I nic więcej. Żadnych szczegółów. Ale przynajmniej wiadomo, że gra będzie.

Szczegóły za to są już znane odnośnie filmowej adaptacji. Przypominamy, że reżyserią zajmie się twórca The Ring oraz wszystkich Piratów z Karaibów - Gore Verbinski, a scenariusz napisze człowiek stojący za skryptem do Aviatora - John Logan. Reżyser, w tym wywiadzie dla serwisu Cut Scene, powiedział, że nie chce zawieść graczy, bo Bioshock wywarł na nim wielkie wrażenie. Dodatkowo nie zamierza przesadzać z epickością i celuje bardziej w film pokroju Blade Runnera niż Piratów. Fani z pewnością ucieszą się, że póki co film jest planowany jako dzieło o kategorii R, bowiem Verbinski chce stworzyć wierną adaptację, w której Małe Siostrzyczki będą traktowane tak samo, jak to miało miejsce w grze. Prace nad filmem rozpoczną się w momencie, kiedy producenci otrzymają gotowy, wartościowy scenariusz.

Reklama

Tymczasem w oczekiwaniu na pierwszy sequel i Bioshocka na PS3, uradujecie się z faktu, że póki co gry na PC i X360 od momentu premiery w sierpniu 2007 sprzedały się w 2,2 milionach egzemplarzy.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy