Reklama

Assassin's Creed 18 kwietnia

Już tydzień po europejskiej premierze niezwykle oczekiwanej przez PeCetowców gry Assassin's Creed tytuł ten ukaże się na naszym rynku.

Polskim wydawcą, podobnie jak w przypadku wersji przeznaczonej na Xboksa 360, jest firma Cenega.

Jedną z najgorętszych produkcji końcówki ubiegłego roku był z pewnością Assassin's Creed. Świadczą o tym liczne rankingi podsumowujące minione 12 miesięcy, gdzie laureatem w różnych kategoriach jest właśnie dzieło Ubisoftu. Przygody Altaira można było do tej pory poznać jedynie na konsolach (X360 i PS3, a ponadto na DS-ach, na których ukazał się Altair's Chronicles).

Nic zatem dziwnego, że PeCetowcy z niecierpliwością wypatrują dnia, w którym AC trafi na ich platformę. Od pewnego czasu wiadomym jest, że produkcja ta w Europie zadebiutuje niebawem, bo 11 kwietnia. Polscy gracze nie będą jednak musieli czekać o wiele dłużej - Assassin's Creed w wersji na PC nad Wisłą zadebiutuje 18 kwietnia.

Reklama

Rodzimym wydawcą gry jest firma Cenega Poland, która odpowiada także za dystrybucję wersji na Xboksa 360. Assassin's Creed dostępne będzie w polskiej wersji językowej z udziałem znanych polskich aktorów - Borysa Szyca, Daniela Olbrychskiego czy Krzysztofa Kowalewskiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama