Reklama

Archaniołek Tyrael dla obecnych na WWI Blizzarda

Jednym z bonusów, które otrzymali uczestnicy zeszłotygodniowej paryskiej imprezy Blizzarda jest karta z kodem odblokowującym specjalne zwierzątko w grze World of Warcraft.

Okazał się nim być... mały archanioł Tyrael! To kolejny crossover Zamieci - dołączy do Mini Diablo i Zerglinga, których kopie wędrują po Azeroth z właścicielami Edycji Kolekcjonerskich tego MMO.

Chyba nie było takiego uczestnika tegorocznej edycji imprezy Blizzard Worldwide Invitational, który nie wyszedłby z niej obładowany darmowymi bonusami od Zamieci. Jednym z nich jest karta, która zawiera dwa kody: pozwalający na odblokowanie specjalnego zwierzątka dla swojej postaci w grze World of Warcraft oraz zapewniający uczestnictwo w testach wersji beta niezapowiedzianego jeszcze projektu studia. Konkretów o tym drugim z pewnością szybko się nie dowiemy, ale tożsamość pierwszego już została ujawniona!

Reklama

Otóż zwierzątko z pewnością ucieszy fanów serii Diablo - jest nim mały archanioł Tyrael (wersja super-deformed, jak niektórzy by powiedzieli). Ta postać przewijała się przez całą część drugą - od uwolnienia jej przez gracza w akcie II, przez służenie jako NPC w akcie IV, do zniszczenia przez nią Kamienia Świata pod koniec Pana Zniszczenia. Zdziwilibyśmy się, gdyby Tyrael nie był ważnym bohaterem kolejnego sequela. Ale wracając do WoW-a... jego rola sprowadzi siętam do wzbudzania zazdrości u innych - to non-combat pet. Odblokowujący go kod będzie aktywny po wypuszczeniu patcha 2.4.3.

Ci, którzy nie mieli tyle szczęścia i nie byli z Blizzardem podczas zapowiedzi Diablo III mogą spróbować zdobyć opisywaną wcześniej kartę na przykład na eBayu, chociaż w tym wypadku muszą liczyć się z wydaniem naprawdę sporych pieniędzy... Unikatowość zawsze w cenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje