Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Anulowane projekty zamkniętego studia Pandemic

Mercenaries Incorporated, czyli multiplayerowy sandbox i Oddball - platformówka na Xboksa 360, to dwa anulowane projekty zamkniętego Pandemic Studios.

W internecie pojawiły się zwiastuny tych gier.

Reklama

W ubiegłym tygodniu Electronic Arts podało do wiadomości, że podjęło decyzję o zamknięciu studia Pandemic. Natomiast dzisiaj na światło dzienne wyszły dwa materiały wideo, ukazujące anulowane gry tworzone we wspominanej firmie, które nie doczekały się oficjalnej zapowiedzi.

Pierwszą z nich była produkcja zatytułowana Mercenaries Incorporated, będąca reprezentantem gatunku gier akcji z otwartym światem i nieliniowym charakterem rozgrywki (w skrócie: sandbox), dedykowana wyłącznie zabawie w trybie wieloosobowym. Natomiast drugim tytułem okazał się Oddball - platformówka tworzona z myślą o konsoli Xbox 360.

Przypomnijmy, że ostatnią grą Pandemic Studios jest The Saboteur, który został ozłocony kilka dni temu. Warto wspomnieć, że wyżej wymieniona firma była odpowiedzialna za stworzenie m.in. tak znanych produkcji, jak Star Wars: Battlefront czy seria Full Spectrum Warrior.

Dowiedz się więcej na temat: 360 | xbox 360 | studia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje