Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Alone in the Dark oficjalnie na PS2 oraz Wii

Alone in the Dark: Near Death Investigation to długo oczekiwany survival-horror, który do tej pory zapowiadany był oficjalnie jedynie na PlayStation 3, Xboxa 360 i PC.

Teraz możemy już z całą pewnością potwierdzić, że gra trafi także na PS2 oraz Wii.

Reklama

W sierpniu donosiliśmy Wam, że na stronie niemieckiego oddziału Atari (wydawcy) pojawiło się więcej docelowych platform dla najnowszej części Alone in the Dark, niż można się było spodziewać. Według tamtych informacji, produkcja ta miałaby ukazać się na PS3, Xboxa 360, PC, PS2, Wii, PSP i DS-a. Nie należało jednak tych rewelacji traktować jako w 100% potwierdzonych - w końcu mógł się wkraść jakiś błąd do planu wydawniczego Atari Deutschland.

Teraz wiemy już z całą pewnością, że Near Death Investigation zawita także na PlayStation 2 oraz Wii. Nad tymi wersjami pracuje studio Hydravision, natomiast pieczę nad pozostałymi (PS3, X360, PC) odsłonami sprawują ludzie z Eden Games (autorzy m.in. Test Drive Unlimited).

Choć na temat edycji dedykowanych PS2 i Wii wiele nie zdradzono, Mathias Hautefort (wiceprezes Atari) stwierdził, że wycisną one tak dużo, jak tylko się da ze wspomnianych platform. Według niego rozgrywka w wersji dla najnowszej konsoli Nintendo została perfekcyjnie dopasowana do możliwości unikalnych kontrolerów Wii.

Przypomnijmy, że Alone in the Dark: Near Death Investigation planowany jest na marzec przyszłego roku (dystrybucją na terenie naszego kraju zajmie się CD Projekt).

Dowiedz się więcej na temat: Guardian | PlayStation Vita | 360 | Atari | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje