Reklama

Age Of Conan - start wczesnego dostępu

CD Projekt informuje, że już za tydzień w sklepach pojawi się angielska wersja językowa jednej z najbardziej oczekiwanych gier MMO - Age Of Conan.

Osoby, które kupiły grę w przedsprzedaży i skorzystały z dołączonego "klucza wczesnego dostępu", mogą rozpocząć swoje przygody w krainie Hyborii już dzisiaj, na tydzień przed premierą!

Na polską wersję Age of Conan trzeba będzie jeszcze poczekać, jednak Polski dystrybutor informuje, że dołoży wszelkich starań by Polscy gracze najszybciej jak to możliwe dostali do rąk grę w pełni po polsku, mogli grać na polskich serwerach, wspierani przez polskich mistrzów gry. CD Projekt informuje jednocześnie o bardzo zaawansowanych rozmowach ze światowym wydawcą gry na temat wprowadzenia innych niż zachodnie, bardziej przystępnych stawek abonamentu dla polskich graczy. Szczegóły dotyczące wysokości polskiego abonamentu zostaną ujawnione w ciągu nadchodzących tygodni.

Reklama

Age of Conan to MMORPG osadzone w świecie wykreowanym przez Roberta E. Howarda. Gracz przenosi się w brutalne i prymitywne realia królestwa Aquilonii, gdzie mieczem wyrąbie ścieżkę do sławy i bogactw. Age of Conan to nowatorskie podejście do tematu MMORPG, pierwsza gra w tym gatunku, która stawia przede wszystkim na szybką, widowiskową walkę. Składa się na nią wiele ciosów i kombosów w zależności od postaci, jaką gracz wybierze, a także stylu walki.

Twórcą gry jest firma deweloperska Funcom, która na swoim koncie posiada m.in. Dreamfall: The Longest Journey, czy Anarchy Online. Programistom udało się doskonale odtworzyć mroczny świat przygód Conana Barbarzyńcy. Grafika została dopracowana w najmniejszym detalu, gracz będzie przedzierał się do celu przez pustynię, dżunglę, zaśnieżone góry i odwiedzi miasta Aquilonii, Cimmerii oraz Stygii.

Age Of Conan w wersji angielskojęzycznej ukaże się 23 maja w atrakcyjnej cenie 129,90 zł. Dostępna będzie również wersja kolekcjonerska w cenia 199,90 zł. Informacje o wersji polskiej będą sukcesywnie ujawniane - pierwsze już w ciągu nadchodzących tygodni.

(CD Projekt - inf. prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje