Reklama

400 tys. graczy już buszuje w Hyborii!

Intensywny marketing oraz obiecujące zapowiedzi przełożyły się na sprzedaż Age of Conan. To MMO zaludniło w już aż 400 tys. graczy, a to dopiero pierwszy tydzień po premierze.

Firma Funcom postanowiła pochwalić się swoim sukcesem - od dawna zapowiadana ich gra MMO Age of Conan trafiła w zeszłym tygodniu do sklepów i znalazła już około 400 tys. nabywców!

Wynik godny pozazdroszczenia zwłaszcza, że mowa nie o produkcji konsolowej, a pecetowej. Co może dodatkowo poprawić szefostwu skandynawskiej firmy humor, to z pewnością wysokie noty w recenzjach - ich średnia utrzymuje się na pułapie powyżej 90%.

"Wstępne wyniki sprzedaży i pierwsze recenzje są bardzo pozytywne. Cieszy nas, że tyle osób cieszy gra w Age of Conan. To dopiero początek, ale już myślimy o dużych uaktualnieniach i wielu nowych, fajnych ulepszeniach. Wierzymy, że skupienie się na tym, aby Conan był unikalny i prekursorski, jest naszym kluczem do sukcesu. Dlatego pozostaniemy przy tym, a gracze mogą oczekiwać kolejnych porcji najwyższej jakości i innowacji, bowiem wkraczamy do nowej etapu w historii tej gry" - powiedział prezes Funcomu, Trond Arne Aas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje