Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Vitality Sensor zaatakuje podczas targów E3 2010

Nintendo szykuje się już na targi E3 2010. Wiadomo, że właśnie wtedy zostanie zaprezentowany szereg tytułów wspierających Vitality Sensor.

Szef amerykańskiego oddziału Nintendo, Reggie Fils-Aime, ujawnił, że podczas targów E3 w 2010 roku firma zaprezentuje tytuły wspierające Vitality Sensor. Ten dodatek do konsoli Nintendo Wii ma mierzyć m.in. temperaturę i puls grającego. Urządzenie montuje się na palcu, a możliwości jego wykorzystania wydają się ogromne.

Reklama

Reggie Fils-Aime przyznał też, że polityka promocji gier zaledwie kilka tygodni przed premierą przestała się sprawdzać. W rezultacie tytuły pokroju Fire Emblem i Battalion Wars nie osiągnęły oczekiwanych wyników sprzedaży. Odniósł się też do zarzutów, że firma słabo wspiera kontroler Wii MotionPlus. Okazuje się, że jednym z tytułów, na który bardzo liczono przy okazji premiery tego rozszerzenia, było Red Steel 2. Przesunięcie jego premiery pokrzyżowało szyki Nintendo.

Mimo tego na całym świecie sprzedano już ponad 4 miliony Wii MotionPlus. Zasługą może być dołączanie tego kontrolera (na niektórych rynkach) do Wii Sport Resort. Pozostaje tylko czekać na targi E3 w przyszłym roku, a także obserwować zmiany w polityce reklamowej Nintendo, które mają nadejść już przy promocji skierowanego dla doświadczonych graczy Sin & Punishment 2.

Dowiedz się więcej na temat: targ | targi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje