Reklama

Pojeździmy na rowerze przed TV

Wszyscy fani zdrowego stylu życia oraz konsol, którzy jednak cierpią na chroniczny brak czasu mogą odetchnąć z ulgą.

Obok Wii Fit na rynku pojawi się inna produkcja, która umożliwi im zachowanie formy. Tym razem dostaniemy rower do ćwiczeń.

Firma BigBen przygotowuje dość nietypowy gadżet dla posiadaczy Wii. Wraz z grą My Body Coach będzie sprzedawać urządzenie CyberBike - rower do ćwiczeń, który połączymy z naszym Wii. Cały zestaw został przygotowany we współpracy z trenerami i specjalistami od ćwiczeń, więc możemy liczyć na naprawdę profesjonalną zabawkę. Warto zauważyć, że CyberBike jest tylko dodatkiem, który otworzy przed nami nowe możliwości gry, a jego zakup nie jest obowiązkowy - jednym słowem, My Body Coach będziemy mogli cieszyć się także bez roweru.

Reklama

Podobnie jak w Wii Fit będziemy mogli stworzyć własny profil i podążać za programem ćwiczeń przygotowanym indywidualnie w związku z naszą wagą, wiekiem, płcią i kondycją fizyczną, lub sami wybrać interesujące nas ćwiczenia. Na program treningowy, by osiągnąć pożądane efekty będziemy musieli poświęcić od 7 minut do godziny dziennie, a wśród zadań znajdą się także rozgrzewki i ćwiczenia rozciągające. Premiera gry przewidziana jest na 20 listopada tego roku, natomiast rower do ćwiczeń pojawi się w sklepach w styczniu 2010 roku. Nie podano jeszcze ceny urządzenia.

(gram.pl)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rower

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy