Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pojeździmy na rowerze przed TV

Wszyscy fani zdrowego stylu życia oraz konsol, którzy jednak cierpią na chroniczny brak czasu mogą odetchnąć z ulgą.

Obok Wii Fit na rynku pojawi się inna produkcja, która umożliwi im zachowanie formy. Tym razem dostaniemy rower do ćwiczeń.

Reklama

Firma BigBen przygotowuje dość nietypowy gadżet dla posiadaczy Wii. Wraz z grą My Body Coach będzie sprzedawać urządzenie CyberBike - rower do ćwiczeń, który połączymy z naszym Wii. Cały zestaw został przygotowany we współpracy z trenerami i specjalistami od ćwiczeń, więc możemy liczyć na naprawdę profesjonalną zabawkę. Warto zauważyć, że CyberBike jest tylko dodatkiem, który otworzy przed nami nowe możliwości gry, a jego zakup nie jest obowiązkowy - jednym słowem, My Body Coach będziemy mogli cieszyć się także bez roweru.

Podobnie jak w Wii Fit będziemy mogli stworzyć własny profil i podążać za programem ćwiczeń przygotowanym indywidualnie w związku z naszą wagą, wiekiem, płcią i kondycją fizyczną, lub sami wybrać interesujące nas ćwiczenia. Na program treningowy, by osiągnąć pożądane efekty będziemy musieli poświęcić od 7 minut do godziny dziennie, a wśród zadań znajdą się także rozgrzewki i ćwiczenia rozciągające. Premiera gry przewidziana jest na 20 listopada tego roku, natomiast rower do ćwiczeń pojawi się w sklepach w styczniu 2010 roku. Nie podano jeszcze ceny urządzenia.

(gram.pl)

Dowiedz się więcej na temat: rower

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje