Reklama

Nights 2 zapowiedziane oficjalnie

Kultowa gra z SEGI Saturn powróci na Nintendo Wii. Producent pokazuje pierwsze szkice i podaje przybliżoną datę premiery.

Nights ukazało się pierwotnie na konsoli Saturn i było odpowiedzią SEGI na popularne maskotki konkurencji, jak Crash i Mario. Produkcja urzekała abstrakcyjną, baśniową stylistyką i wykorzystywała stworzony specjalnie z myślą o niej pierwszy analogowy kontroler do konsoli Sega Saturn. Od lat do prasy przenikały plotki, jakoby producenci opracowywali drugą część gry. Sami autorzy odżegnywali się od tego pomysłu, twierdząc, że sequel Nights musiałby przynieść ze sobą coś więcej niż tylko poprawę warstwy audiowizualnej.

Po prezentacji możliwości Wii, SEGA zdecydowała się zmierzyć z legendą. Zapowiedź Nights 2 spotkała się z euforycznym przyjęciem przez fanów pierwszej produkcji. Grę tworzy Sonic Team, a premiera ma się odbyć już zimą 2007. Póki co pierwsze zdjęcia na wyłączność dostały media papierowe, a w Internecie opublikowano jedynie szkic prezentujący główną postać. W grze znajdzie się wsparcie trybu dla dwóch graczy oraz obsługi usługi Connect 24. Oficjalny tytuł gry to Nights: Journey of Dreams.

Reklama

Valhalla.pl
Dowiedz się więcej na temat: szkice | Saturn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy