Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mario z Sonikiem na zimowej olimpiadzie

Mario and Sonic at the Olympic Games to gra, która do dziś dobrze się sprzedaje - nic dziwnego, że jakiś czas temu pojawiły się plotki o "kontynuacji", które teraz zostały potwierdzone.

Wydana w listopadzie 2007 roku gra Mario and Sonic at the Olympic Games na Wii i DS-a okazała się dla Segi prawdziwą żyłą złota - na całym świecie sprzedało się już około dziesięć milionów jej egzemplarzy! Nie dziwota, że w miarę zbliżania się kolejnej olimpiady - tym razem zimowej - pojawiły się pierwsze plotki o "kontynuacji" tego tytułu. Potwierdzone już przez organizatorów imprezy!

Reklama

Na pytanie o to, czy Mario i Sonic już wkrótce spotkają się ponownie, odpowiedział Dennis Kim - Dyrektor ds. licencjonowania produktów związanych z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi 2010 w Vancouver (i Whistler) w Kanadzie. "Rozmawiamy o tym, takie są plany. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z Beijingiem, jesteśmy spokojni o wyniki sprzedaży" - ujawnił.

Gra ma pojawić się oczywiście w okolicach wspomnianej olimpiady, która będzie trwać od 12 do 28 lutego przyszłego roku. Sega planuje również bardziej realistyczną produkcję na tej licencji, która powinna zadebiutować w tym samym czasie, ale już nie tylko na konsolach Nintendo.

Dowiedz się więcej na temat: plotki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje