Reklama

Drugi Boom Blox potwierdzony

Już tej wiosny w sklepach pojawi się Boom Blox Bash Party na Wii, kontynuacja popularnej zabawnej gry logicznej od EA i Stevena Spielberga.

Zapowiadane są pewne istotne nowości.

EA potwierdziło listopadowe plotki - sequel gry Boom Blox faktycznie powstaje, i jest już bardzo blisko premiery. Jego pełny tytuł to Boom Blox Bash Party, a platformą docelową jest oczywiście ponownie Wii. Poniżej dwa wypuszczone z tej okazji przez wydawcę screeny - na jakąś wielką poprawę grafiki nie ma co liczyć, ale nie o to w tym wypadku przecież chodzi.

Kontynuacja, podobnie jak "jedynka", powstaje pod czujnym okiem Stevena Spielberga. Twórcy skupiają się na dopracowaniu systemu rozgrywki i nowych elementach - klockach, planszach, możliwościach, narzędziach, trybach multiplayer. Standard stuff. Warto natomiast wspomnieć, że EA zapowiada możliwość tworzenia własnych poziomów i udostępniania ich innym usieciowionym właścicielom Wii. DLC prosto od developera również ma się pojawić.

Reklama

Boom Blox Bash Party pojawi się wiosną, konkretna data pojawienia się gry na półkach sklepowych na razie nie została ustalona.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: party | Electronic Arts | boom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy