Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Project 1v1 nową grą studia Gearbox Software

Znane między innymi z serii Borderlands studio Gearbox Software poinformowało, że pracuje nad kolejną produkcją o roboczej nazwie Project 1v1.

Szczegółów na temat gry ujawniono dotychczas niewiele. Wiadomo, że - zgodnie z tytułem - położy nacisk na sieciowe pojedynki jeden na jednego. Twórcy przedstawią wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby.

Reklama

W produkcji pojawią się jednak także elementy gier karcianych. Podczas zabawy zgromadzimy kartoniki, które najprawdopodobniej zagwarantuje bliżej niesprecyzowane bonusy dla prowadzonej przez graczy postaci.

Obecnie Gearbox Software prowadzi zamknięte testy techniczne, do których można zapisać się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry (TUTAJ). Niektórzy donoszą, że otrzymali już maile z kluczem uprawniającym do sprawdzenia tytułu.

We wczesnej wersji autorzy udostępnili trzy tryby zabawy - starcia rankingowe, wyzwania będące nie uwzględnianym w tabeli pojedynkiem ze znajomym oraz potyczki na arenie o miano czempiona. Wraz z pokonywaniem przeciwników w pierwszym z wymienionych wariantów gracze zdobędą skrzynki skrywające kolejne karty oraz punkty doświadczenia.

Celem przeprowadzanych testów jest chęć sprawdzenia infrastruktury sieciowej produkcji. Najprawdopodobniej finalne wydanie bazować będzie na modelu F2P, co oznaczałoby bezpłatną rozgrywkę oraz mikrotransakcje.

Platform docelowych Project 1v1 nie podano, choć na pewno pojawi się na PC. Nieznana jest też data premiery pełnej wersji gry.

Dowiedz się więcej na temat: Project 1v1

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje