Nominacje do Developers Choice Awards 2016

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma szansę na zdobycie kolejnej prestiżowej nagrody.

Ogłoszono nominacje do Developers Choice Awards 2016. O tytuł gry roku zawalczą Wiedźmin 3: Dziki Gon, Fallout 4, Bloodborne, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain i Rocket League. Gala rozdania nagród odbędzie się 16 marca podczas Game Developers Conference w San Francisco.

Reklama

Tym, co wyraźnie odróżnia Developers Choice Awards od innych podobnych imprez jest fakt, że nagrody przyznawane są przez grupę profesjonalnych twórców gier, International Choice Awards Network, a nie przedstawicieli mediów branżowych.

Podczas gali przyznane zostaną również nagrody w kategoriach: innowacja, najlepszy debiut, najlepszy projekt, najlepsza gra mobilna, najlepsza oprawa wizualna, najlepsza narracja, najlepsze udźwiękowienie i najlepsza technologia. Poniżej pełna lista nominowanych.

Gra roku

  • Fallout 4 (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / CD Projekt)
  • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (Kojima Productions / Konami)
  • Bloodborne (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
  • Rocket League (Psyonix)

Wyróżnieni: Her Story (Sam Barlow), Super Mario Maker (Nintendo EAD Group No. 4 / Nintendo), Undertale (Toby Fox), Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo), Life is Strange (Dontnod Entertainment / Square Enix)

Innowacja

  • Her Story (Sam Barlow)
  • Super Mario Maker (Nintendo EAD Group No. 4 / Nintendo)
  • Undertale (Toby Fox)
  • Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo)
  • The Beginner’s Guide (Everything Unlimited Ltd.)

Wyróżnieni: Rocket League (Psyonix), Keep Talking and Nobody Explodes (Steel Crate Games), Cibele (Star Maid Games), Life is Strange (Dontnod Entertainment / Square Enix), Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain(Kojima Productions / Konami)

Najlepszy debiut

  • Studio Wildcard (Ark: Survival Evolved)
  • Toby Fox (Undertale)
  • Moon Studios (Ori and the Blind Forest)
  • Moppin (Downwell)
  • Steel Crate Games (Keep Talking and Nobody Explodes)

Wyróżnieni: Asteroid Base (Lovers in a Dangerous Spacetime), Question (The Magic Circle), Thomas Happ (Axiom Verge), Dinosaur Polo Club (Mini Metro), MidBoss (Read Only Memories)

Najlepszy projekt

  • Rocket League (Psyonix)
  • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (Kojima Productions / Konami)
  • Bloodborne (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
  • Fallout 4 (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)
  • Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo)

Wyróżnieni: Her Story (Sam Barlow), Super Mario Maker (Nintendo EAD Group No. 4 / Nintendo), Undertale (Toby Fox), The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / CD Projekt), Ori and the Blind Forest(Moon Studios / Microsoft Studios)

Najlepsza gra mobilna

  • Lara Croft: Go (Square Enix Montréal / Square Enix)
  • Fallout Shelter (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)
  • Downwell (Moppin / Devolver Digital)
  • Her Story (Sam Barlow)
  • AlphaBear (Spry Fox)

Wyróżnieni: Prune (Joel McDonald), The Room Three (Fireproof Games), Subterfuge (Ron Carmel and Noel Llopis), Pac-Man 256 (Hipster Whale and 3 Sprockets / BANDAI NAMCO), Sage Solitaire (Zach Gage), SteamWorld Heist (Image and Form), You Must Build a Boat (EightyEight Games)

Najlepsza oprawa wizualna

  • Ori and the Blind Forest (Moon Studios / Microsoft Studios)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / CD Projekt)
  • Star Wars Battlefront (DICE / Electronic Arts)
  • Bloodborne (FromSoftware / Sony Computer Entertainment)
  • Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo)

Wyróżnieni: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (Kojima Productions / Konami), Rise of the Tomb Raider (Crystal Dynamics / Square Enix), Batman: Arkham Knight (Rocksteady Studios / Warner Bros. Interactive Entertainment), The Order: 1886(Ready at Dawn / Sony Computer Entertainment), Everybody’s Gone to the Rapture (The Chinese Room / Sony Computer Entertainment), Fallout 4 (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)

Najlepsza narracja

  • Her Story (Sam Barlow)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / CD Projekt)
  • Life is Strange (Dontnod Entertainment / Square Enix)
  • Undertale (Toby Fox)
  • The Beginner’s Guide (Everything Unlimited Ltd.)

Wyróżnieni: Everybody’s Gone to the Rapture (The Chinese Room / Sony Computer Entertainment), Fallout 4 (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks), Until Dawn (Supermassive Games / Sony Computer Entertainment), Cibele(Star Maid Games), Soma (Frictional Games)

Najlepsze udźwiękowienie

  • Star Wars Battlefront (DICE / Electronic Arts)
  • Ori and the Blind Forest (Moon Studios / Microsoft Studios)
  • Everybody’s Gone to the Rapture (The Chinese Room / Sony Computer Entertainment)
  • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (Kojima Productions / Konami)
  • Crypt of the NecroDancer (Brace Yourself Games)

Wyróżnieni: Fallout 4 (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks), The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / CD Projekt), Life is Strange (Dontnod Entertainment / Square Enix), SOMA (Frictional Games), Bloodborne (FromSoftware / Sony Computer Entertainment), Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo)

Najlepsza technologia

  • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (Kojima Productions / Konami)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (CD Projekt Red / CD Projekt)
  • Star Wars Battlefront (DICE / Electronic Arts)
  • Fallout 4 (Bethesda Game Studios / Bethesda Softworks)
  • Just Cause 3 (Avalanche Studios / Square Enix)

Wyróżnieni: Rise of the Tomb Raider (Crystal Dynamics / Square Enix), Batman: Arkham Knight (Rocksteady Studios / Warner Bros. Interactive Entertainment), Splatoon (Nintendo EAD Group No. 2 / Nintendo), Super Mario Maker(Nintendo EAD Group No. 4 / Nintendo), Halo 5: Guardians (343 Industries / Microsoft Studios)

Autor: Dawid Sych

Dowiedz się więcej na temat: Witcher 3

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje