Mistrz Polski w Mortal Kombat X wyłoniony!

​30 maja w warszawskim klubie Loft 44 odbyły się Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat X.

Zwycięzcą turnieju został Adrian Szydłowski (walczący jako Kung Lao), który poza tytułem oficjalnego Mistrza Polski w Mortal Kombat X uzyskał możliwość wzięcia udziału w wielkim finale jaki będzie miał miejsce w Paryżu na początku lipca. Adrian zmierzy się tam z najlepszymi zawodnikami z całej Europy.

7-8. Paweł Ślużyński, Rafał Kochanowski
Zwycięzcy otrzymali wiele cennych i atrakcyjnych nagród. Zdobywca pierwszego miejsca, poza tytułem i możliwością wzięcia udziału w finale w Paryżu, otrzymał pas mistrzowski oraz konsolę PlayStation 4. Dla wicemistrza przygotowana została płyta główna od MSI, PlayStation TV oraz edycja kolekcjonerska Mortal Kombat X. Zdobywca trzeciego miejsca został wyróżniony plecakiem od firmy MSI. Zdobywcy miejsc 1-5 otrzymali również headsety firmy Thrustmaster, gracze z miejsc 3-5 nagrodzeni zostali kamerką do PlayStation 4, a za miejsca 6-8 wręczone zostały kontrolery Dualshock 4.

Każdy z finalistów otrzymał również puchar, pakiety licencjonowanych gadżetów Mortal Kombat X, 3 miesięczny kod PlayStation Plus oraz kody do sklepu Muve w wysokości 100 lub 200zł. Turniej rozgrywany był na konsolach PlayStation 4, na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach. Dodatkową atrakcją był udział w imprezie dwóch cosplayerek: Calypsen (w roli Scorpiona) oraz Yarpenny (w roli Mileeny), z którymi uczestnicy turnieju i goście mogli zrobić zdjęcie.