reANIMation 3 - plan działań

Oto finalny plan I Ogólnopolskiego Festiwalu Komiksu Japońskiego - "reANIMation 3". Tutaj odnajdziecie szczegółowy harmonogram zawierający spis atrakcji zaplanowanych na określone godziny. Jak wiele będzie się działo w Bydgoszczy? Przekonajcie się sami...

Reklama





Dzień pierwszy - piątek, 16 lipca 2004



  • Main Room

    10:00 Rozpoczęcie

    10:30 Sergant Keroro 1-3

    11:40 Kodocha 1-3

    12:50 Kogepan 1-2

    13:00 Nagrody Komiksowe

    14:00 Chrono Crusade 1-3

    15:10 Bakuretsu Tenshi

    16:20 Kenran Butoh Sai The Mars Daybreak 1-3

    17:30 Samurai 7 01

    18:00 Cosplay

    19:00 Koi Kaze 1-3

    20:10 Midori no Hibi 1-3

    21:20 Kogepan 3-4

    21:30 Koncert Miyu

    22:30 Kindaichi Shounen no Jikenbo


  • 2nd Main Room

    10:00 Mezzo Forte 1-3

    11:15 Saiyuki Reload 1-3

    12:25 Super Radical Gag Family 1-3

    12:45 Aishiteruze Baby 1-3

    14:00 Dobry Komiks [Panel z wydawnictwem]

    15:00 Kasen [Panel z wydawnictwem]

    16:00 Mandragora [Panel z wydawnictwem]

    17:00 Arashi [Panel z wydawnictwem]

    18:00 Bobo-bo Bo-bobobo 1-3

    19:20 Kenran Butoh Sai The Mars Daybreak 4-6

    20:30 Twin Spica 01

    20:50 Super Radical Gag Family 4

    21:00 Kawaii [Panel z redakcją]

    22:00 Planetes 1-3

    23:15 Gilgamesh 1-3


  • Asian Cinema

    11:00 Sex is zero

    12:35 Alive

    14:35 Naked Weapon

    16:10 2009 lost Memories

    18:20 Warriors Of Heaven And Earth

    20:00 Anna In Kung-fu Land

    21:40 Azumi


  • Panel Room

    11:00 Battle Angel Alita

    12:30 Ninja Scroll

    13:30 Święta Japońskie

    15:00 Życie i twórczość Hayao Miyazaki'ego

    16:30 Mangowe Spotkania

    18:30 Język komiksu - prowadzi Wojciech Birek

    20:00 Trójpanel

    22:00 Kamikaze

    23:00 Eden

    00:00 Wampiry


  • Konkursówka

    12:00 Pięćdziesiątka

    16:00 Konkurs rysunkowy

    19:00 Haiku

    20:00 Show it!

    22:00 Sumo


  • ULTIMAte Zone

    15:00 Turniej Mario Karts

    20:00 Turniej Soul Calibur 2


  • Fun Zone

    12:00 Soundtrax

    15:00 Mah Yong

    20:00 Trash Kits


  • Outside (boisko)

    11:00 Ebichu Deathmatch

    15:00 Bieg Patrolowy

    20:00 Destroy The Flag


    Dzień drugi - sobota, 17 lipca 2004

  • Main Room

    00:30 Monster 1-3

    01:45 Sergant Keroro 1-3

    02:55 Kodocha 1-3

    03:20 Kogepan 1-2

    04:40 Nagrody Komiksowe

    05:30 Chrono Crusade 1-3

    06:40 Bakuretsu Tenshi

    07:55 Kenran Butoh Sai The Mars Daybreak 1-3

    08:20 Samurai 7 01

    09:10 Pokaz Kendo

    10:30 Samurai Champloo 1-3

    11:40 Peace Maker Kurogane 1-3

    12:50 Kogepan 05

    12:55 Ocha-Ken 01

    13:00 Karaoke

    14:00 Gokusen 1-3

    15:15 Gokudo 1-3

    16:20 Sakigake! Cromartie Koukou 1-3

    17:00 Wręczenie reANIMek

    18:00 Gungrave 1-3

    19:15 Ragnarok the Animation 1-3

    20:25 Sakigake! Cromartie Koukou 4-5

    20:50 Ocha-Ken 2-4

    21:00 Koncert In'You

    21:45 Koncert Akane

    22:30 Fullmetal Alchemist 1-3

    23:45 Gantz 1-3


  • 2nd Main Room

    00:25 Lupin III - Myster of Mamo the movie

    02:10 Sheep's song 1-2

    03:00 Human Scramble 1-3

    04:15 Maico 2010 3-5

    05:00 Dogtato-kun 1-4

    05:15 Miyuki 4-6

    06:30 Comic Party Revolution 1-2

    07:30 Daphne in the Brilliant Blue 1-3

    08:45 Fatrai wa Pretty Cure 1-3

    09:55 Kodocha 4-6

    11:05 Lord of Lords Ryu Knight 1-2

    11:50 Doraemon

    12:00 Konferencja Wydawców

    13:00 Egmont [Panel z wydawnictwem]

    14:00 Waneko [Panel z wydawnictwem]

    15:00 JPF [Panel z wydawnictwem]

    16:00 D4 Princess 1-3

    16:30 Mahou Shoujota 1-3

    16:55 Bobo-bo Bo-bobobo 4

    17:20 Chrono Crusade 4-6

    18:30 Peace Maker 4-6

    19:40 Gungrave 4-6

    21:00 MANGAzyn [Panel z redakcją]

    22:00 Gilgamesh 1-3

    23:10 Chrono Crusade 7-9


  • Asian Cinema

    00:00 The Twins Effect

    01:30 Japanese Story

    03:20 Musa

    06:00 My Sassy Girl

    08:00 Princess Blade

    09:30 Returner

    11:30 Eye, The (Jian gui) 1

    13:00 Hero

    15:00 My Wife is a Gangster 1

    16:50 My Wife is a Gangster 2

    18:35 Battle Royale 1

    20:30 Battle Royale 2

    22:45 Ong Bag: Muay Thai Warrior


  • Panel Room

    10:30 Cha-no-yu + degustacja herbaty

    12:00 Dlaczego NIE lubimy yaoi?

    13:00 Husekinin Kanchon Tylor

    14:00 Blade of the Immortal

    15:00 Kenshin OAV 1 vs. OAV 2

    16:00 Styl, znaczenie i obrazek komiksowy.- prowadzi Jerzy Szyłak

    17:30 Czytanie Legend Of Mother Sarah - prowadzi Wojciech Birek

    19:30 Mitologia Japońska

    21:00 Mega Tokyo

    22:00 Spotkanie z Robertem Adlerem

    23:30 Technika w Hellsingu


  • Konkursówka

    10:00 Krzyżówka

    13:00 Szmergielowy Konkurs Rysunkowy

    16:00 Best Seiyuu Competition

    18:00 Origami

    20:00 Evil żarcie ryżu

    20:30 Konkurs wiedzowy


  • ULTIMAte Zone

    13:00 Turniej Pro Evolution Soccer 3

    20:00 Turniej Tekken 4


  • Fun Zone

    18:00 Konwentowe Obento

    21:00 Dart Master


  • Outside (boisko)

    15:00 Fresh Air Painting

    21:00 Great Kisiel Tournament 2


  • Fanart Gallery

    16:00 Rozstrzygnięcie konkursu fanartowego



    Dzień trzeci - niedziela, 18 lipca



  • Main Room

    00:55 Paranoia Agent 1-3

    02:05 Kousetsu Hyaku Monogatari 1-3

    03:20 Smash Hit 1-3

    03:55 One Pice - movie

    05:30 Shura no Toki 1-3

    06:40 Kita-he Diamound Dust Drops 1-3

    07:55 Tenjou Tenge 1-3

    09:05 Super Kuma-san

    09:30 Evil Cosplay

    10:30 Crayon Shin Chan-movie

    12:00 Sakikage! Cromartie Koukou 6-7

    12:25 Ocha-ken 05

    12:30 Pokaz Para-Para Dance

    13:30 I'll CKBC OAV 1-2

    14:30 Evil Karaoke


  • 2nd Main Room

    00:20 Gantz 4-6

    01:30 Monster 4-6

    02:40 Galaxy Express 999 1-2

    03:30 Galaxy Railways 1-3

    04:40 Legend of Galactic Heroes 1-3

    05:50 Maico2010 6-8

    06:30 Shinkon Gattai Godannar 1-3

    07:45 Sou Nanda 1-3

    09:05 Mahoujin Guru Guru 1-3

    10:15 Hi no Tori 1-3

    11:30 Full Metal Alchemist 4-6

    12:40 Ajimu Kaigan Monogatari 1-3

    14:00 God Mars 1-3

    15:15 Lord of Lords Ryu Knight 3


  • Asian Cinema

    00:30 Natural City

    02:20 Shaolin Soccer

    04:15 Aragami

    05:30 Silver Hawk

    07:10 Zatoichi

    09:10 Legend of zu

    10:55 The Wesley's Mysterious Files

    12:20 The Twilight Samurai

    14:30 Vulcano High


  • Panel Room

    10:30 X

    11:30 Anioły w mangach i anime

    12:30 Seiyuu

    13:30 Naruto

    14:30 Naruto vs. Dragonball


  • Konkursówka

    09:00 Plastuś

    11:00 Konkurs wiedzy o Sailor Moon

    13:30 Pamięciówka


    Jak sami widzicie, plan Pierwszego Ogólnopolskiego Festiwalu Komiksu Japońskiego "reANIMation 3" prezentuje się niezwykle imponująco. Każdy z pewnością powinien znaleźć coś interesującego dla siebie - niezależnie od faktu, czy jego serce mocniej bije do anime, czy konsol.

  • Dowiedz się więcej na temat: spis | koncert | Mars | konkurs | turniej | panel

    Reklama

    Najlepsze tematy

    Reklama

    Reklama

    Strona główna INTERIA.PL

    Polecamy

    Rekomendacje