Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Patch do Commandos 3

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w Internecie można już znaleźć najnowszą łatkę przeznaczoną do gry pod tytułem "Commandos 3: Destination Berlin" w wersji na komputery stacjonarne. Patch załatwia sprawę kilku poważniejszych niedociągnięć zarówno w trybie gry przeznaczonym dla pojedynczego gracza, jak i tym skierowanym do wielu osób.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w Internecie można już znaleźć najnowszą łatkę przeznaczoną do gry pod tytułem "Commandos 3: Destination Berlin" w wersji na komputery stacjonarne. Patch załatwia sprawę kilku poważniejszych niedociągnięć zarówno w trybie gry przeznaczonym dla pojedynczego gracza, jak i tym skierowanym do wielu osób.

ReklamaPlik zajmuje troszkę ponad 6,1 MB i znajdziecie go m.in. na serwerze firmy Cenega (tutaj), polskiego dystrybutora gry. Wśród problemów, które łatka rozwiązuje, znajdują się te związane z nagłym wyłączaniem się gry, a także błędy związane z niedokładnym wyświetlaniem napisów w polskiej, rosyjskiej i czeskiej odsłonie "Commandos 3".

Dowiedz się więcej na temat: komputery | Berlin

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje