Tytuł Mistrz Polski w Tekken Tag Tournament 2 wyłoniony

W dniu października w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski w Tekken Tag Tournament 2 w ramach turnieju Art of Tekken 4.

Mistrzostwa rozgrywane były na konsolach Playstation 3 w trybie Tag. Dostępne były tylko i wyłącznie postacie podstawowe.

Zwycięzcą turnieju i oficjalnym Mistrzem Polski został Artur "Devil" Wleklik.

Poza atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi:

- pamiątkowa statuetka,

- arcade stick firmy Mad Catz ,

- torba Tekken Tag Tournament 2,

- limitowana koszulka,

- brelok Tekken Tag Tournament 2.

Artur wygrał możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata w Tekken Tag Tournament 2.

W trakcie trwania zawodów ponad 70 uczestników zmagało się na wirtualnych arenach walki przy akompaniamencie wiwatów i aplauzu wielu widzów obecnych tego dnia w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18.

Atmosfera turnieju była gorąca, a same rozgrywki obfitowały w wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Niekwestionowanym mistrzem turnieju został Artur "Devil" Wleklik (postaci Bob/Kazuya), który już jako 12-latek pokonał wielokrotnego Mistrza Świata, Ryana Harta. Drugie miejsce przypadło jego bratu, Mateuszowi "Matt-JF" Wleklik (Steve/Jaycee), zaś trzecie miejsce na podium zajął Kamil "Bati" Przygodzki (King/Armor King). Zaskoczeniem turnieju były niepowodzenia Frizena, najlepszego gracza Tekken 6, który zajął dopiero 8 miejsce oraz Nevana, zeszłorocznego Mistrza Polski, który tym razem nie wyszedł z grupy.