Konkurs: Rozdajemy figurki dla graczy

Jesteście zapalonymi miłośnikami gier i zawsze chcieliście ustawić sobie obok swojego komputera czy konsoli figurkę ulubionego bohatera? Teraz jest ku temu okazja!

Firma Aliens Group, która wprowadza na Polski rynek kolekcjonerskie figurki i gadżety postaci z filmu, estrady, sportu i historii, zyskała rzesze miłośników w całym kraju. Ale to nie wszystko, bowiem Aliens Group zajmuje się także sprzedażą figurek bohaterów z najbardziej znanych gier. Kilka z nich - figurki postaci Marcusa Fenixa (Gears of War) i Ezio (Assassin's Creed) - możecie wygrać w naszym konkursie!

O figurkach firmy AliensGroup:

Reklama

Aliens Group to firma zajmująca się dystrybucją kolekcjonerskich gadżetów. Powstała w 2004 roku w Warszawie aktualnie posiada siedzibę w Inowrocławiu. W swojej ofercie Aliens Group ma m.in figurki z takich filmów jak : Alien, Predator, Terminator, Star Wars, Spawn, Matrix, Conan, Freddy kontra Jason, Sin City, Final Fantasy, Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni i wiele innych. Oferta obejmuje przeszło 1100 pozycji. Firma dąży do tego, aby ich oferta objęła wszystkie obecnie na rynku postacie i figurki z najbardziej znanych i kasowych filmów m.in. nawiązując kontakty z wszystkim działającymi na świecie producentami. Aktualnie firma dominuje w internecie sprzedając swoje produkty w kraju i za granicą.

Gears of War Series 2 - Marcus Fenix

Neca Toys wydała II serię hitowej figurek na podstawie gry Gears of War. Gears of War przepełniona akcją fabuła - epicka opowieść, rozmachem przypominająca filmowy hit z Hollywood. Stanowi połączenie taktycznej strzelaniny z survival-horrorem.Opowiada o obronie ludzkości przez oddział Delta na czele z Marcusem Fenixem przed inwazją okrutnych stworów z podziemnych czeluści. Oddanie szczegółów postaci jest niesamowite - każda figurka posiada 12 punktów ruchomych, wyposażona jest w wiele rodzajów uzbrojenia i akcesoriów. W skład 2 serii wchodzi 5 figurek-Marcus, Theron Guard, Theron Guard Helmet, Dominic Santiago i Damon Baird.

Assassin's Creed 2 - Ezio

Kolejna figurka wydana przez firmę Neca Toys. Tym razem mamy doczynienia z kultowym bohaterem serii Assassin's Creed - Ezio.

Figurka Ezio została stworzona na podstawie głównego bohatera z najlepiej sprzedającej się gry Assassin's Creed 2. Długo wyczekiwana figura mierzy 7 cali wysokości i posiada ponad 20 ruchomych punktów. Każda figura posiada chowane ostrza.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Czy Ezio Auditore jest bohaterem gry Assassin's Creed: Brotherhood?

2. Figurkę którego bohatera gier chciałbyś posiadać w swojej kolekcji? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując Konkurs - Figurki z gier. Na wasze zgłoszenia czekamy do 2 września.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 5 egzemplarzy figurek postaci Marcusa Fenixa oraz 5 egzemplarzy figurek postaci Ezio.

Sponsorem nagród jest firma AliensGroup.

Dowiedz się więcej na temat: konkursy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje