Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

ChefVille: "Pierwsza gra nowej generacji" od Zyngi

Zynga ujawniła swoją kolejną produkcję. Jest nią ChefVille, kolejna - po Cafe World tego samego wydawcy - gra, która pozwoli nam pobawić się we właściciela restauracji.

Tym, co ma jednak wyróżniać ją na tle poprzedniego dzieła firmy jest funkcja, która sprawia - według twórców - że mamy do czynienia z "pierwszą grą społecznościową nowej generacji".

Reklama

ChefVille, podobnie jak Cafe World, pozwoli graczom prowadzić własną restaurację. Sukces każdej jadłodajni zależy jednak od posiadanych przepisów na potrawy.

I tutaj pojawia się "ficzer", który sprawi, że nowa produkcja jest "pierwszą grą społecznościową nowej generacji" - ponad 50 spośród znalezionych receptur pozwoli na przygotowanie jadalnych posiłków w rzeczywistości.

Gracze zdobędą doświadczenie wykonując specjalne zadania i kompletując składniki wymagane do przygotowania konkretnej potrawy. Z czasem odblokują również nowe lokacje, w których znajdą kolejne receptury i jedzenie.

Pojawi się też opcja odwiedzania restauracji znajomych, dzięki czemu można odkrywać nowe rodzaje kuchni. Tych w ChefVille pojawi się kilka - m.in. tajska, japońska, tradycyjna amerykańska oraz włoska.

Zynga podkreśla przy tym, że premiera ChefVille nie oznacza końca Cafe World, w które gra 600 tysięcy użytkowników dziennie. Nowa gra ukaże się w tym tygodniu na Facebooku, a w późniejszym terminie zostanie udostępniona na oficjalnej stronie firmy.

Steam: Co się stanie, jak nie zaakceptujesz regulaminu?

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje