Radiation Island dostępne na iOS

Reklama

Zombie na tropikalnej wyspie. Nie, to nie Dead Island.

Stworzony przez Techland Dead Island nie jest może grą wybitną, ale odniosła sukces (jest jedną z najlepiej sprzedających się polskich produkcji). Nic więc dziwnego, że niektórzy developerzy postanowili pójść śladem wrocławskiego studia. Tak jak ekipa Atypical Games, która postanowiła opracować mobilny tytuł garściami czerpiący z dzieła Polaków, w efekcie czego powstało Radiation Island.

Gracze wcielają się w bohatera, który w wyniku nieudanego eksperymentu przeprowadzonego w laboratoriach Philadelphia Experiment zostaje przeniesiony do innego wymiaru. W alternatywnym świecie doszło do katastrofy nuklearnej, w efekcie której ludzie zamienili się w zombie. Zadaniem użytkowników jest więc wydostanie się z pułapki i powrót do własnego uniwersum. Rozgrywka polega nie tylko na unikaniu żywych trupów, ale także na gromadzeniu jedzenia i odkrywaniu sekretów tajemniczego świata. Należy jednak uważać, bo na bohatera czyhają nie tylko zombiaki, ale też ukrywające się w lasach zwierzęta. Dodatkowo w grze znalazły się różnego rodzaju radiacje i rzeki pełne drapieżnych krokodyli.

Radiation Island składa się z kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza – jej ukończenie odblokowuje dostęp do trybu multiplayer, w którym użytkownicy walczą z innymi żywymi osobami. Produkcję można kupić w cyfrowym sklepie AppStore za 2,99 euro. Niestety nie wiadomo czy pojawi się kiedykolwiek na Androidzie.

Poniżej znajdziecie jej najnowszy trailer.

Radiation Island - pobierz z App Store

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje