Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dead Trigger: Twórcy rozdają grę za darmo

Madfinger Games, twórcy Shadowgun, wydali niedawno FPS-a na komórki, w którym strzela się do zombie - Dead Trigger.

Okazało się jednak, że cena jednego dolara za świetnie wyglądającą produkcję to dla graczy za dużo. Z powodu piractwa od dzisiaj Dead Trigger można ściągać za darmo.

Reklama

"Odnośnie obniżki ceny. Głównym jej powodem była skala piractwa na urządzeniach z Androidem, która jest niewiarygodnie wysoka. Chcieliśmy żeby nasza gra trafiła do jak największej liczby graczy - dlatego sprzedawaliśmy ją za ledwie jednego dolara. O wiele mniej, niż nasze Shadowgun za 8$, ale nie mieliśmy odwagi oddawać jej za darmo: jak na razie nie mieliśmy żadnego doświadczenia z grami free-to-play" - napisali ludzie z Madfinger Games na swoim profilu na Facebooku.

"Ale, nawet pomimo tego jednego dolara, skala piractwa jest tak wielka, że ostatecznie zdecydowaliśmy się oddać wam Dead Trigger za darmo. Poza tym: Dead Trigger nie jest grą freemium! Zawsze było i zawsze będzie można w nią grać bez dodatkowych opłat" - czytamy dalej na profilu firmy Madfinger Games.

Niestety nigdzie liczby się nie pojawiają, ale mimo wszystko sama idea piracenia gry kosztującej jednego dolara jest strasznie żenująca. Niemniej jednak - jeżeli macie dobry telefon, to kierujcie się na Google Play i zobaczcie co to takiego ten Dead Trigger. Za darmo.

Wszystkie legendy branży gier w jednym miejscu

Dowiedz się więcej na temat: twórca

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje