Dead Trigger: Twórcy rozdają grę za darmo

Wtorek, 24 lipca 2012 (08:23)

Madfinger Games, twórcy Shadowgun, wydali niedawno FPS-a na komórki, w którym strzela się do zombie - Dead Trigger.

Zdjęcie

Dead Trigger - motyw graficzny /Informacja prasowa
Dead Trigger - motyw graficzny
/Informacja prasowa
Okazało się jednak, że cena jednego dolara za świetnie wyglądającą produkcję to dla graczy za dużo. Z powodu piractwa od dzisiaj Dead Trigger można ściągać za darmo.

"Odnośnie obniżki ceny. Głównym jej powodem była skala piractwa na urządzeniach z Androidem, która jest niewiarygodnie wysoka. Chcieliśmy żeby nasza gra trafiła do jak największej liczby graczy - dlatego sprzedawaliśmy ją za ledwie jednego dolara. O wiele mniej, niż nasze Shadowgun za 8$, ale nie mieliśmy odwagi oddawać jej za darmo: jak na razie nie mieliśmy żadnego doświadczenia z grami free-to-play" - napisali ludzie z Madfinger Games na swoim profilu na Facebooku.

Reklama

"Ale, nawet pomimo tego jednego dolara, skala piractwa jest tak wielka, że ostatecznie zdecydowaliśmy się oddać wam Dead Trigger za darmo. Poza tym: Dead Trigger nie jest grą freemium! Zawsze było i zawsze będzie można w nią grać bez dodatkowych opłat" - czytamy dalej na profilu firmy Madfinger Games.

Niestety nigdzie liczby się nie pojawiają, ale mimo wszystko sama idea piracenia gry kosztującej jednego dolara jest strasznie żenująca. Niemniej jednak - jeżeli macie dobry telefon, to kierujcie się na Google Play i zobaczcie co to takiego ten Dead Trigger. Za darmo.

Wszystkie legendy branży gier w jednym miejscu

Artykuł pochodzi z kategorii: Mobilne

CDA
Więcej na temat:twórca

Zobacz również

  • The Legend Of Zelda Breath Of The Wild: System walki na filmach

    Jeżeli z niecierpliwością oczekujecie premiery nowej odsłony serii Zelda, to z pewnością ucieszą was dwa nagrania prezentujące walkę w ww. grze. więcej