Super Street Fighter IV na 3DS osiągnął milion

SSF IV 3D to pierwsza gra na nowej konsoli Nintendo, której sprzedano ponad milion egzemplarzy.

W tej chwili jest to więc produkcja, która odniosła największy sukces od momentu premiery 3DSa (w Europie od 25 marca). Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ z tytułów startowych jest to w zasadzie jedna z niewielu produkcji warta ewentualnego zakupu.

Reklama

Przypomnijmy, że w tej chwili dostępne są w Polsce między innymi takie gry jak: Nintendogs, LEGO Star Wars III, Rabbids 3D, Asphalt 3D, Rayman 3D, czy Pro Evolutin Soccer 2011.

Super Street Fighter IV to gra, która została wydana rok temu na Xboksa 360 oraz PS3 i jest bardzo dobrze oceniania przez graczy i recenzentów na całym świecie. Średnia ocen na portalu Metacritic wynosi aż 91%.

Ostatnio pojawiły się również nieoficjalne informacje o tym, że produkcja ta może trafić również na PC. Yoshinori Ono, czyli główny producent Super Street Fighter IV zapytany o konwersję na PC stwierdził, że "Nie mogę o tym teraz mówić, poczekajcie do 12 kwietnia".

Miejmy więc nadzieję, że dzisiejsza konferencja Capcomu rozwieje wszelkie wątpliwości i przyniesie dobrą wiadomość także dla posiadaczy PC.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje