Puzzle Quest z wersją na iPhone'a

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords to tytuł, w który można dziś zagrać praktycznie niezależnie od tego, z jakiej popularnej platformy się korzysta.

Jeśli komuś jednak brakowało wersji na iPhone'a i iPoda Touch, to zmieni się to jeszcze w tym roku.

Reklama

Lista platform, na których ukazał się Puzzle Quest: DS, Wii, PSP, PS2, PS3 (PSN), X360 (XBLA), Windows, Mac OS X, komórki. Zagadka: czego na niej brakuje? iPhone'a i iPoda - jak wiadomo, granie na tych sprzętach od Apple'a staje się coraz popularniejsze, a w konsekwencji kolejne firmy zapowiadają coraz więcej gier w wersjach na nie. Firma 3D Publisher, wydawca PQ, również postanowiła pójść tą drogą. Wersją na iPhone'a i iPoda Touch zajmuje się amerykańskie studio TransGaming. To jego pierwszy projekt na platformy Apple'a, ale nie powinno być z tego powodu żadnych problemów - ma duże doświadczenie w tworzeniu na inne przenośne urządzenia. 3D Publisher twierdzi, że gra jest po prostu stworzona dla sprzętów z ekranem dotykowym (jest już jeden przykład - DS), więc powstanie tytuł trzymający wysoki poziom reszty.

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords to unikalna mieszanka RPG-a i gry logicznej, która zazwyczaj bez pudła trafia do miłośników obu tych gatunków (i nie tylko). Pojawi się w sklepie iTunes pod koniec tego roku - konkretnej daty na razie brak, podobnie jak ceny.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: iphone | puzzle

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje