Ninja Gaiden DS gotowy

Prace nad grą Ninja Gaiden: Dragon Sword na handhelda Nintendo DS dobiegły końca - pochwaliło się studio Tecmo, z Tomonobu Itagakim na czele. Tytuł zmierza pewnym krokiem w stronę amerykańskiej premiery, ustalonej na 25 marca.

Firma Tecmo ujawniła, że pierwsza odsłona serii Ninja Gaiden na konsole przenośne - Dragon Sword na Nintendo DS - jest już gotowa. Będzie to trzecioosobowa gra akcji, podobnie jak jej więksi odpowiednicy z konsol stacjonarnych - największą zmianą w rozgrywce w stosunku do nich ma być oczywiście przystosowanie sterowania do możliwości handhelda, w tym silne wykorzystanie stylusa. System wyświetlania obrazu gry będzie wymagać trzymania konsolki obróconej o 180 stopni, podobnie jak w przygodówce Hotel Dusk: Room 215 czy serii Brain Age.

Reklama

Ninja Gaiden: Dragon Sword pojawi się w Ameryce Północnej już 25 marca, dat premier na innych kontynentach jeszcze nie ujawniono. Przy okazji warto przypomnieć, że niedługo zakończą się prace nad innymi przygodami Ryu Hayabusy - ogólnoświatowy debiut gry Ninja Gaiden II na Xboksa 360 został ustalony na czerwiec tego roku. Zapowiada się dobry okres dla fanów szybkiej akcji w japońskim stylu.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: ninja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje