Gry targów E3 - lista magazynu Edge

Trzydzieści najbardziej oczekiwanych gier, które (w większości) na pewno zobaczymy na rozpoczynających się już za osiem dni targach E3 - taka listę przygotował serwis Next-Gen.biz.

To zestawienie samych potencjalnych hitów, z którego z pewnością ucieszą się wszyscy gracze - nawet pecetowcy.

Reklama

Serwis Next-Gen.biz - internetowy głos brytyjskiego magazynu Edge - przedstawił listę trzydziestu najbardziej oczekiwanych gier, które pojawią się na tegorocznych targach E3 (albo ma nadzieję, że się pojawią - jeśli obecność danego tytułu nie została potwierdzona przez wydawcę, jest to przy nim zaznaczone). Składa się ona z samych potencjalnych hitów i uświadamia, że juz za nieco ponad tydzień znowu czeka nas wysyp nowych informacji, trailerów i screenów z tych tytułów, które mają największe szanse na wyciągnięcie pieniędzy z portfeli graczy. Oto ona (od końca):

Ciekawostka - jeśli spojrzeć na tę listę oczami pecetowca, to okazuje się, że nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać po zapowiedzi skupienia się Microsoftu na Xboksie 360. Trzynaście pozycji, które można na niej znaleźć ukaże się na komputerach osobistych. A to tylko w przypadku opierania się na oficjalnych informacjach... Panuje przecież powszechne przekonanie, że numerki trzynaście, dwa i trzy również prędzej czy później zawitają na blaszakach. Zainteresowani mogą tylko głośno krzyknąć Niech żyje multiplatformowość!

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: targ | serwis

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje